Sady Ursynów Warszawa mieszkania od dewelopera Grupa ROBYG Warszawa

robyg sady ursynów

Inwestycja Sady Ursynów obejmuje kameralne, 3-piętrowe budynki. W ofercie są mieszkania o metrażu od 27 do 85 m² i rozkładach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Do mieszkań – w zależności od kondygnacji – przynależą tarasy, ogródki i duże balkony ze szklanymi balustradami. W bliskiej odległości od inwestycji dostępne są apteka, centrum dermatologiczne Stay Healthy, przychodnia specjalistyczna SPZOZ – 950 m, przychodnia lekarska Warmed i NZOZ Euro Cardio – 500 m. Chronimy środowisko i obniżamy koszty eksploatacji stosując m.in.

Do mieszkań na parterze przynależą zielone ogródki oraz tarasy. Dla wygody mieszkańców przewidziane są miejsca w halach garażowych i miejsca postojowe na zewnątrz budynków. Niewątpliwą zaletą inwestycji Sady Ursynów jest bliskość największego centrum rozrywkowo-handlowego na Mokotowie.

robyg sady ursynów

Dodatkową atrakcją jest położony nieopodal Tor Wyścigów Konnych „Służewiec”, który zapewni rozrywkę nie tylko miłośnikom koni, ale również fanom koncertów i festiwali. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sady Ursynów w odległości 314 m znajduje się boisko / kort, w odległości 420 m znajduje się lodowisko, w odległości 701 m znajduje się boisko / kort. Sady Ursynów w Warszawie to osiedle nowoczesnych trzypiętrowych budynków wielomieszkaniowych, zlokalizowane w lewobrzeżnej, południowej części stolicy. W pobliżu osiedla znajdują się żłobki, przedszkola i szkoły – to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi. W hali garażowej przewidziane są szerokie miejsca postojowe dla samochodów i duże ustawne komórki lokatorskie.

układy mieszkań

Jako pierwszy oferował w standardzie, bez dodatkowych opłat, system SMART HOUSE – dom inteligentny. Takie rozwiązanie pozwala obniżyć koszty eksploatacji mieszkania nawet o 30%. W celu obniżenia kosztów wynikających z użytkowania części wspólnych ROBYG montuje panele fotowoltaiczne i energooszczędne oświetlenie LED. Niewątpliwą zaletą Osiedla Sady Ursynów jest lokalizacja. Niewielki dystans dzieli je od przystanków linii autobusowych, co z pewnością zadowoli wszystkich korzystających z komunikacji miejskiej.

  1. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
  2. Potrzebujemy wydłużenia wsparcia dla starszych elektrowni.
  3. Wygodą dla kierowców będzie bliskość obwodnicy, a dla rowerzystów położona nieopodal stacja rowerów Veturilo.
  4. Z myślą o ochronie środowiska i komforcie mieszkańców zaplanowaliśmy specjalne pomieszczenia do segregacji odpadów.
  5. Mieszkania w inwestycji ROBYG wyróżniają się ponadstandardową wysokością nawet do 3 metrów.
  6. Takie rozwiązanie pozwala obniżyć koszty eksploatacji mieszkania nawet o 30%.

Do wszystkich lokali zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa i telewizyjna i wszystkie zostaną wyposażone, bez dodatkowych opłat, w system Smart House by Keemple. W pierwszej części osiedla deweloper, spółka Robyg, zaplanował dwaczterokondygnacyjne budynki z mieszkaniami od kawalerek po lokale zpięcioma pokojami. Do lokali (wysokich na 3 metry) na parterze będą przypisane ogródki. W sumie będzie ich ponad 600.Wszystkie będą wyposażone w instalacje inteligentnego domu.

Mill-Yon buduje mieszkania na Mokotowie

Inwestycja Sady Ursynów jest realizowana przez grupę Robyg, obecną na rynku deweloperskim od 2000 roku. Grupa jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji w Warszawie są m. Osiedla Green Mokotów, City Sfera, Modern City, Forum Wola, Ogrody Wilanów, Praga Arte, Apartamenty Villa Nobile, Modern Żoliborz, Osiedle Królewskie. Tylko kilkuminutowa podróż dzieli osiedle od największego w Warszawie skupiska biurowców będących siedzibą wielu przedsiębiorstw i korporacji.

Znajdujący się tylko kilometr od osiedla przystanek SKM zapewni sprawny dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska im. Chopina ułatwi logistykę wakacyjnych podróży i służbowych wyjazdów. Wygodą dla kierowców będzie bliskość obwodnicy, a dla rowerzystów położona nieopodal stacja rowerów Veturilo. Nowa inwestycja ROBYG, Sady Ursynów, powstaje PayPal nadal jest konkurencyjny w przypadku zakupów kryptowalut w jednej z największych i najbardziej zielonych dzielnic Warszawy – na Ursynowie. W ramach projektu zostaną wybudowane kameralne, trzypiętrowe budynki z przestronnymi, funkcjonalnymi mieszkaniami, zaprojektowanymi w wysokim standardzie z dbałością o każdy detal. ROBYG od lat jest pionierem wprowadzającym nowe standardy na rynku deweloperskim.

Smart House by Keemple

Znajdziesz tu sklepy i butiki niemal wszystkich dostępnych na rynku marek. Ale to nie wszystko – w Galerii Mokotów jest kino, siłownia, restauracje serwujące kuchnie z różnych stron świata i liczne kawiarnie. To idealne miejsce, nie tylko na udane zakupy, ale również https://www.dowjonesrisk.com/events-to-look-out-for-next-week/ na spotkania towarzyskie. Na parterach budynków zlokalizowane są lokale usługowe, w których powstaną sklepy, piekarnie czy restauracje. Montowane na dachach budynków, panele fotowoltaiczne, znacząco obniżają opłaty za energię elektryczną części wspólnych.

Kobiece mieszkanie w Warszawie. Dużo zdjęć wnętrza

W budynku uwzględniono też lobby wejściowe i lokale usługowe na parterze. Teren osiedla będzie chroniony i monitorowany, a o kontrolę dostępu zadbają videofony. Teren posiadłości jest zadbany w nasadzenia zieleni i ciągi komunikacyjne, monitorowany i chroniony.

Do wszystkich lokali zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa, i wszystkie zostaną wyposażone, bez dodatkowych opłat, w system Smart House by Keemple. Tereny wokół budynków zostaną zaprojektowane w wysokim standardzie, z dużym nasyceniem zieleni, powstaną drogi, chodniki, elementy małej architektury oraz bezpieczne place zabaw dla dzieci. Do wszystkich lokali zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa, i wszystkie zostaną wyposażone, bez dodatkowych opłat, w system Smart House by Keemple. Tereny wokół budynków zostaną zaprojektowane w wysokim standardzie, z dużym nasyceniem zieleni, powstaną drogi, chodniki, elementy małej architektury oraz bezpieczne place zabaw dla dzieci.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top